środa, 15 lipca 2015

MUST HAVE LATO 2015 z NIESPODZIANKĄ ! JABADABADOOOOO


Nasz wakacyjny MUST HAVE. Do tej pory milczałam w tym temacie, a teraz - już (po pierwszym w tym sezonie) wyjeździe  pod palmę umieszczam spis przedmiotów bez których w naszym przypadku ANI RUSZ!:)

 1. Walizka. Obowiązkowa. Bruno uwielbia sam ciągać swoje graty. Jest urodzonym hotelowiczem, mówię Wam, bez walizki, pokoju na kartę nie uzna już chyba wakacji;). Szukałam walizki z niedźwiedziem, ale w końcu postawiłam na tańszą, ale równie cudną walizkę :) No i możemy oboje z niej korzystać, ja będę ją traktować jako podręczny, a Bru ma w końcu gabaryty, które bez problemu pociągnie :)
Walizka jest marki JABADABADO i można ją zakupić w sklepie www.trendysmyk.pl (klik). 

*** UWAGA!  MAM DLA WAS niespodziankę :) Od dziś do 20.07.2015r. czeka WAS 15% rabatu na cały dostępny asortyment sklepu www.trendysmyk.pl     Kod rabatowy to : BRUNO  ***

2. Zestaw małego badacza. Dziś wreszcie do nas doszedł <3 Nie wiem jak Wasze pociechy, ale Bru uwielbia robaki, motyle i inne małe stwory. Każdemu musi się dokładnie przyjrzeć. Motylki też łapiemy, po dokładnym obejrzeniu - puszczamy wolno, jak na uczciwego badacza przystało :) Na zdjęciu skrzyneczka na robale, choć my zdecydowaliśmy się w końcu na słoik ze szkłem powiększającym ( plastykowy, bezpieczny - do tej pory szukaliśmy robali ze szklanym, co mnie trochę niepokoiło). Zestaw rówież marki JABADABADO ze sklepu  www.trendysmyk.pl/ 

 *** UWAGA!  MAM DLA WAS niespodziankę :) Od dziś do 20.07.2015r. czeka WAS 15% rabatu na cały dostępny asortyment sklepu www.trendysmyk.pl     Kod rabatowy to : BRUNO  ***
   
3.  Koszulka ZARA girl :) Jakoś jesteśmy wierni dziewczęcej linii tiszertów z zary ;D No i okazało się na wakacjach, że jakąkolwiek ilość tiszertów zabierzemy, to zawsze jest mało  ;D Musimy się posilić zatem przed kolejnym wyjazdem ;)

4.  Jak wspomniałam musimy się posilić w tym temacie. Co prawda nie mam już siły patrzeć na MINI RODINI, wzory tego lata fatalne, a i cały IG jest tym do obrzydzenia usłany :(  Tylko te syrenie facety jakoś do mnie przemówiły (i wcale nie poczułam odrazy, jak co niektórzy :). No i wakacyjne sale% do mnie przemawia;) TU (klik). 

5. Kąpielówki TinyCottons. Przekonałam się, że dwie pary kąpielówek to mało. No i w końcu mam coś z tej kolekcji, miałam kupować koszulki z pływakami, no ale niestety rozmiarówka tej marki jest jakaś przykurczawa i bluzki na 4-latki są na nas za małe. Więc spoczniemy na kąpielówkach. Cudownych zresztą <3 Tu (klik). 

6. Bez zdartych kolan i łokci nie ma pełni wakacji. Wiadomo. A żeby ta pełnia nie była tylko krwawa, to warto ją pokolorować fajnymi plastrami. Nasze ulubione tych wakacji to Muminkowe i Garfildowe. Tu (klik).  

7. Nasze ulubione kapelusze pod wpływem kąpieli w morzu skurczyły się do rozmiaru karalucha :(. Szukamy nowych. Ja żywo interesuję się tym cudem z liści palmy :). Stąd (klik). 

8. Dobra lektura na wakacje to u nas tak naprawdę numer jeden (nie osiem;). Obecnie Bruno "cierpi" na Tomiego Ungerere. Absolutny hit to "Crictor" i "Rodzina Mellopsów". Uwielbiamy za wszystko!. TUTAJ (KLIK). 

9.  Scrunch Bucket. Wiem, na każdym blogu dzieciowym polecają to wiadro. I wiem dlaczego, jest świetne. U nas hit. Leciało na Majorkę, poleci i na Chorwację, a nawet do Pscimia Małego. Stąd (klik).   

10. Uwielbiam rzeczy piękne. A ten designerski brelok do takich się zalicza. Mamy już dwa kaktusy. Bruno swojego i ja swojego. Bruno przy plecaku, ja przy worku. Coś wspaniałego :) Majstersztyk. Teraz można go zgarnąć w rozdaniu na Tadaaam.pl   Stąd (klik). 

 

4 komentarze:

  1. Zacne zestawienie! Wszystko pasuje rowniez dla dziewczynki. Olga, daj foty tej ksiazki! Biblioteki zamknęli na wakacje, a na Maszę juz patrzeć nie moge. Oraz kaktusowe-love! Buzka globtrottery

    OdpowiedzUsuń
  2. Kuszą te kaktusy :) Nowy dom mam, nowe klucze, to i nowy brelok niezbędny, a w sklepach sama tandeta.

    OdpowiedzUsuń