czwartek, 7 stycznia 2016

NIEZBĘDNIK BRUNO / STYCZEŃ


Takie cuda. 
Na wstępie podsumuję. Tigera powinni zamknąć. Bobo Choses nie powala, a znów nęci.


1. Taka kaczka do kąpieli to ja rozumiem, już mamy. Jest po prostu oblędna. A jak zapakowana, szok!  Rock Star Baby w końcu w Polsce ufff. Kaczka tutaj (klik).

2. Motywy marynarskie zawsze modne, zawsze robią wrażenie i zawsze dobrze wyglądają. A ten tiszert naj! NEXT dał czadu ! Tu.

3. Motyw czachy chodzi za mną od jakiegoś czasu. Czachy są takie słodkie i rozkoszne :) Ręcznik pierwsza klasa co? Mamy już kilka ręczników z H&m HOME i muszę przyznać, że jakość świetna, do tego mięsiste, ciepłe i milusińskie! h&m HOME

4. Skrzynka na narzędzia, tfu wróć na długopisy i kredki, potrzebne u nas w każdych ilościach. A ta jest mega co??? TIGER STORE tu.

5. Talerzyki w kropeczki. Mówiłam już, że powinni TIGERA zamknąć?  TIGER STORE

6.  Jak nic powinni zamknąć. Tigera znaczy. Takiego dinozaura donicę sama planowałam zrobić. Dla naszego tyci kaktusika, a tu proszę. Tiger ogląda wszystkie pinteresty i zawsze nadchodzi z pomocą. (foto z pinteresta- bo na str tigera było zbyt małe)

7. Bobo CHoses. Czekam z nadzieją i ciekawością. To co widziałam na insta nie powala, średniawka na maxa - fajniej o sztuce było u NADADELAZOS  w wiosna/lato 15. Ale jak zamknę oczy i pomyślę o tej przyjemnej bawełnie  i kolorach to zaczynam ogonem merdać. Dobroci uzalezniają :(

8. Tiger! Niech go zamkną!

9. Idealna dla każdego fana superbohaterów. W ogóle nie myślę tu o jakimś przekonywaniu do jedzenia, zmuszania do kosztowania kaszy czy kartofli - nie z nami te numer, bo u nas każdy je chętnie i zdrowo (przynajmniej Bruno). Chodzi mi raczej o to coś, a ta łycha to ma;) Dla Bruna na pewno. Stąd.

2 komentarze:

  1. Olga, łyżka wymiata, biorę! A bobo to wiesz, ja nic nie mówię, bo u mnie to choroba :/ ;)
    Magda&Miłosz

    OdpowiedzUsuń
  2. a czemu insta jest prywatny ;P

    OdpowiedzUsuń