niedziela, 3 stycznia 2016

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE ;)


To co nowy rok, nowy must have nie?
Tytuł pół żartem. Postanowienia są i to gotowe do realizacji.
Ale chciałam się podzielić z Wami kilkoma pięknymi gratami, którymi warto wypełnić chatę :)
Po pierwsze...

1. Mieliśmy w tym roku jodłę. Zamiast świerku, bo podobno nie opada igliwie. Do tego taka mięsista, spora. Igły fakt nie lecą, na palcach jednej ręki można policzyć na ziemi igły po dwóch tygodniach, jest tylko jeden minus- brak zapachu - serio! Warto w takiej sytuacji dostarczyć sobie wrażeń zapachowych np taką stylową  sosnową świeczuszka z H&M HOME ;)

2. Czapka NIKE, klasyka w świetnym wydaniu, jest moja;)

3. Podobają mi się zabawki mojego syna, uwielbiam je, naprawdę. Buzze Astrale, Iron Meny, Batmany. Do tego stopnia własnie.... No i zaczynam dbać o telefon, po tym jak ostatni roztrzaskał się na miał :( Case NOBADGET tu.

4. Choruję na takie cuda, w takim wydaniu. Kolorowe oczko + niewidoczny złoty odwłok. Nie mam tu umiaru, mogłabym nosić z 15 naraz. Powstrzymuje mnie jedno: cena :). W tym roku na pewno jeden będzie mój. Znajdzie się ku temu okazja :) ROSA CHAINS Tu.

5. Brelok, zawieszka. Coś pięknego. Już knuję nad zestawem kolorystycznym. Idealnie spasuje się jako zawieszka do zamka przy numerze 8 :). Piórka MARTAMADEIT stąd. 

6. Talerzyk. Nie wiem czy może być piękniejsze połączenie kolorystyczne niż róż+złoto. A zwłaszcza podane na talerzu. Ja to zjadam w całości. H&M HOME

7. Mój balsam tej zimy. Mój zapach tej zimy - czarny pieprz i melisa. Mmmm, no i super się wchłania! BAYLIS&HARDING fuzzy Duck

8. Idealna mała torebusia zamszowa, trochę mam już dość ciężkich worów, które taszczą cały domowy dobytek. W nowym roku stawiam na małe :) Widzę przy jej zamku piórka spod 5.  Torba H&M

9. Z wyprzedaży zarowej ewentualnie skusiłabym się na tę bluzkę. Hm. ZARA


4 komentarze:

 1. mam torebkę! polecam. jakość jak nie H&M.

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna torebka, takiej szukam ale online brak :(

  OdpowiedzUsuń
 3. http://pl.dawanda.com/shop/arpelc - tutaj też można wiele ładnych pierścioneczków znaleźć. ;)

  PS: Z technicznych spraw: nie wiem czy to tylko u mnie, ale za każdym razem klikam WIĘCEJ pod zdjęciem postowym i nigdzie mnie nie odsyła, i głowię się potem, co i jak i dopiero po chwili przypominam sobie, że w tytuł klikać muszę. ;)

  OdpowiedzUsuń