czwartek, 17 marca 2016

PREZENT NA ROCZEK DLA DZIEWCZYNKI

W Święta przyjeżdża siostrzyczka Brunia, Maja i lada moment obchodzić będzie roczek.
Tak więc szukamy prezentu dla rocznej dziewczynki, jest jakiś idealny? Mamy dziewczynek, polecicie coś? Na pewno wybierzemy jakieś cudo marki KIDS CONCEPT,ale chętnie też posłucham waszych rad :)

1. cudo drewniany instrument KIDS CONCEPT stąd. 
2. konik na biegunach KIDS CONCEPT stąd. 
3. mamut drewniany absolutne cudo z KIDS CONCEPT stąd. 
4. i mamut do ciągania, wersja włochata ILOVE IT normalnie, wiadomo od KIDS CONCEPT stąd. 
5. może hustawka DONE BY DEER?  stąd. 
6. Gitara drewniana KIDS CONCEPT stąd. 
7. wózek dla lalki KIDS CONCEPT czy to za szybko??? stąd.

A oto bohaterka Maja :)
9 komentarzy:

 1. Też miałam ten problem jakiś czas temu... i to jeszcze chrześnica :) stanęło na mega fajowskiej lalce szmaciance ręcznie szytej :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wybralabym wózek😊 idealny na początek jako pchacz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem mamą dziewczynki,ale... Wózek super sprawa. Drewniany poza oczywistymi walorami estetycznymi jest stabilny i najpierw może pełnić rolę pchacza a później zawładnąć dziewczyńskim sercem ��

  OdpowiedzUsuń
 4. Wózek nr. 7 od firmy HABA moja córka dostala od dziadka na pierwsze urodziny. To byla milość od pierwszego wejrzenia. Uwielbiala w ni zasypiać. Dzisiaj kurzy sie na strychu ale wywalić mi go nie wolno 🙃
  Elka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahha:) no tak, ja sama nie pozbywać się zbaawek Bru, żal mi :)

   Usuń
 5. Mam córeczke obecnie 3 latka i wybrałabym pchacz. Idealny do nauki chodzenia, a potem do zabawy.Mam taki i nawet moj synek lat 6 wozi w nim swoje dinozaury.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gitarka wymiata :) nie ukrywając iż wózek też piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Córka miesięcy 15 szaleje z kuchnią. Alternatywą może być zestaw jakiś art. spożywczych z drewna zapakowany w samodzielnie stworzoną z pudła kuchenkę. A że drewniana cieszy też oko rodziców. Alternatywą może być zestaw jakiś art. spożywczych z drewna zapakowany w samodzielnie stworzoną z pudła kuchenkę. Wózek używamy od ok 11 miesiąca Małej. Początkowo służył za pchacz teraz jako wozidło dla lalki czy sterty książek itp. A instrumenty, tak jak książki zawsze są fajnym prezentem dla maluchów.

  OdpowiedzUsuń