czwartek, 26 maja 2016

DZIEŃ DZIECKA z suprisem dla Was :)


Dziś Dzień matki, dzień szczególny dla mnie. Ponad 3 lata temu spełniło się moje największe szczęście (szczęście do którego nie dążyłam, nawet nie chciałam - a  odnalazło mnie samo THANKS GOD! :) - stałam się mamą. Mamą cudownego dziecka :) Wspaniałego, wesołego, wymarzonego chłopca. Łzy mi się cisną ile dostałam od życia :) Myślę tylko o nim i dlatego dziś spędzamy cały dzień razem. Wam przedstawiam posta, którego przygotowałam już dawno - przebierając w myślach co najlepiej sprawdzi się dla mojego chłopaka i co sprawi mu największą radość :) 

A co mamie sprawia największą radość ? Wiadomo przecie :)Propozycje powyżej są starannie przebrane, kupa dobrego plastiku, drewna i materiału, który sprawi, a nawet zagwarantuje wiele radości, wiem, bo niektóre już testujemy:)  A więc...

1. Na te propozycje czekałam od wielu miesięcy. Zabawki do wody YOOKIDOO odkryliśmy na ostatnich targach w Norymberdze. To był hit totalny. Nigdy jeszcze nie widziałam tyle wesołego, sprytnego i w dobrym guście plastiku! Niesamowicie kreatywne zabawki do wody. Dziecko może odkrywać tyle ciekawych zjawisk, doświadczać wody, ruchu, że aż dech zapiera. Ja - dorosła - miałam niesamowitą frajdę patrząc na to, co można "z tym" robić. Najważniejsze, że nie przycisk - a kreatywność i ciekawość dziecka - powoduje tu zajścia "przyczynowo-skutkowe". Jeśli dziecko zechce, wszystko może się tu ruszać, chlapać, obracać, kręcić, pryskać - wszystko co dziecko uwielbia, rozwój przez zabawę. 100%  dobrej i pożytecznej zabawki. Bruno padnie, zabawka już na niego czego, ja też nie mogę się doczekać :) 
 YOOKIDO możecie dorwać póki co  tutaj (klik) - i  śpieszcie się, bo rozejdą się szybko, a kolejna dostawa ze Stanów za HO HO :)
Zobaczie ile z tym zabawy!
2. Moje plakaty to dobry pomysł dla starszaka - Bruno bardzo lubi literki, dzięki temu, że plakat u nas wisi,  literki budzą jego ciekawość i dociekliwość. Przyznam się, że zmieniam plakaty co jakiś czas, raz wiszą u nas pojazdy, raz dinozaury, a Bruno zna już dobrze kilka liter :).
Dla Was niespodzianka - z okazji DNIA DZIECKA, moje plakaty STYLOVEABECADŁO ma free wysyłkę- tutaj  (klik) z hasłem : Bruno :)  
Cieszę się, że plakaty mają powodzenie :) Dlatego niespodzianka - szykuję dla Was nowe plakatowe odsłony , dajcie mi jeszcze chwilę :)3. Markę HOPII już znacie, nieraz szczyciłam się, że rysuję dla Gosi wzory na tkaniny. Ale to co ona z tych tkanin robi to jakaś poezja. Nie wiem czy Tocoto Vintage czy inne topowe  marki są w stanie jakkolwiek dorównać jej bloomersom. No i HOPII jako jedyni robią bloomsery dla starszaków. Mamy już szare lniane <3 (jakość wykonania i materiał spowodował, że szczęka mi opadła! ). Czekałam na takie galotki dla Bruna od dawna, szukałam po internetach i nic, aż do dziś :). 
Zaraz - co ja gadam - już jest sezon letni -  po co Bruno, na plaży czy przy domu ma się kisić (dosłownie :) w mokrych kąpielówkach czy grubych gaciach - skoro może nosić wygodne i PRZEWIEWNE eco lniane czy bawełniane bloomersy ?! 
Gosiu - dzięki, ze myślisz o starszych dzieciach, im też należy się wygoda i jakość i super look ! :)
HOPII tutaj (klik).

4. Zestaw do ćwiczeń motoryki małej, polowałam na to od dawna i wreszcie pojawiło się "na półce". Bruno po ojcu odziedziczył zamiłowanie do odkrywania świata zwierząt i chemicznych doświadczeń ( choć akurat te dwie dziedziny w tym wieku interesują wszystkie dzieci - dajmy im okazję, sposobność i "pozwolenie do babrania się " a zamienią się w prawdziwą pasję na życie :) 
Te narzędzia doskonale nadają się nie tylko do ćwiczeń motoryki, ale do pobudzania i rozwoju wielu pasji, Bruno ciekawie je wykorzystuje, a nas to cieszy :).
Narzędzia, czy jak kto woli "zestaw do ćwiczeń motoryki małej" tutaj (klik). 

5. Instrumenty, zawsze dobre na prezent. Do tego pięknie wykonane w drewnie i ciekawy rockowy design. Prezent idelany :)
Instrument KIDS CONCPET tutaj (klik). 

2 komentarze: