środa, 28 września 2016

Majorka poraz trzeci


Nadal dostaję od Was mejle odnośnie naszych wakacji na Majorce, są to pytania o hotel przede wszystkim. Więc krótki post na ten temat :).Niestety straciłam mój telefon, a wraz z nim zdjęcia (min. z wakacji), dlatego nie zaszczycę Was tym razem obrazkową lekturą z wakacji :)
Kolejna sprawa, wakacje zakończyły się dla nas dość nieprzyjemnie, dlatego nie chciało mi się na ten temat pisać.

Pytacie dlaczego Majorka znów. Bruno upierał się, że chce wrócić na Majorkę, bo nie pamięta już jak tam wygląda. To tak pół żartem. Chciało nam się ciepła i pięknego morza - takiego, żeby dolecieć do niego w 2,5 h, no a Majorka właśnie to gwarantuje. Błyskawiczną podróż,  ciepełko, piękne i piaszczyste plaże.

Hotel, wiem , że Wam się spodobał ( choćby ze zdjęć, które udostępniałam na moim instagramie) i mam mnóstwo zapytań odnośnie tego tematu.  Hotel ten (klik). No nas też zachwycił  ofertą, jeszcze w Polsce. Przekonały nas też zjeżdżalnie i liczne atrakcje dla dzieci. Niestety odradzamy hotel. Wizualnie zachęca, niestety położony jest na wzniesieniu, bardzo stromym. Do samej restauracji z pokoju pokonywaliśmy takie góry, że u Bruna skończyło się to przeforsowaniem, zapaleniem stawu i antybiotykiem. Zjeżdżalnie też go bardzo poobijały :( Pamiętajcie, ze hotel z wieloma zjeżdżalniami gwarantuje jeszcze więcej ludzi, rozradowanych dzieci wokół tych zjeżdżalni, no i wy żałóżmy jedziecie z maluchem 4 letnim, a wokół niego pluska, zjeżdża czy wpada ma na głowę z rury spory 12 latek, jeden z 50 kolejnych ;) Zastanówcie się czy na pewno takich atrakcji szukacie dla swoich dzieci :)

My wiemy na pewno - będziemy unikać hoteli specjalizujących się w szczególnych atrakcjach dla dzieci :)

To tyle w temacie hotelu :)

A ja szykuję dla Was post odnoście niezbędnika przedszkolaka, dziś postaram się wrzucić :)

6 komentarzy:

  1. Czyli jednak hotele przeznaczone dla rodzin z dziećmi wcale nie takie super dla rodzin z dziećmi :) My zazwyczaj podróżujemy sami jednak z dwójką myśleliśmy już o wakacjach zorganizowanych. Zastanowimy się jednak nad takim typem hotelu przed kolejnymi wakacjami :) Dzięki Olga

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten Wasz Syn jest wspaniały!

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajna z Was rodzinka, oby kolejne wakacje były lepsze.

    OdpowiedzUsuń