poniedziałek, 28 listopada 2016

PUDŁO!

Dziś przychodzę do Was z DIY. Temat na czasie. 
Dekoracyjne pudełko z uchwytem.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem jakaś odkrywcza odnośnie tego DIY, ale "odgrzewam te kotlety" tutaj po to, by przypomnieć Wam, jak fajnie można przygotować opakowanie np. na prezenty, no a przecież Święta tuż tuż.
Wszelkie doklejanie ciekawych uchwytów i najdziwniejszych przedmiotów - do mebli, ramek na zdjęcia itp.  jest stare jak świat, ale warto o tym czasami przypomnieć, zwłaszcza przed Świętami :)
My z Bruniem akurat nie robiliśmy pudełek na prezenty, ale potrzebne nam były uchwyty do pudeł, w których trzymamy akcesoria plastyczne. Kartony te cholernie trudno się otwierało, a dzięki nowym uchwytom bach i wnętrze na wierzchu :) No i fantastycznie prezentują się w pokoju - nie wyglądają jak pudła z butami, które czekają na wyrzutkę do piwnicy -  tylko ciekawe dekoracje.

Pomyślałam, że mogłyby to być ciekawe opakowania na prezenty świąteczne. Zwracam szczególną uwagę na opakowania prezentów ( czasem większą niż na same prezenty:) - oczywiście miło mi, jak ktoś też pomyśli o opakowaniu prezentu dla mnie - ale mam na myśli, że to ja staram się jakoś szczególnie ozdobić komuś opakowanie na prezent. Sprawia mi to wielką frajdę:).
Tak więc dzielę się z Wami tym moim "odkryciem" i odgrzewanym kotletem, bo może i Wam przyda się ta "przypominajka". W każdym markecie  można już dorwać ozdoby z akcentem świątecznym. Oczywiście nie muszą być w tym klimacie, można dopasować do "charakteru" osoby, której będziemy wręczać prezent, może to być doczepiony ludzik lego, zwierzątko, opakowanie po kosmetyku, po perfumach, autko -  cokolwiek, efekt gwarantowany :)

Ja wybrałam psi tyłek z Ikea, bo akurat mieliśmy  (wieszak) i ozdobę świąteczną z Tesco, poroże jelenia (8.50 zł). Nasze pudła to kartony po butach i po jakimś notesie. Były czarne, ale mogą być najróżniejsze, naturalne (jak te z ZARY choćby;) . Gotowe, jednokolorowe, czy w ciekawe wzory (i tanie!) kartony dorwiecie w Pepco :)
Ja używam kleju na gorąco w pistolecie, ale równie dobrze może to być klej typu super glue :)

Do dzieła, będziecie potrzebować: Brak komentarzy:

Prześlij komentarz